Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /data/clients/misie.saleziani.sk/www/libraries/Router.php on line 13

Warning: Creating default object from empty value in /data/clients/misie.saleziani.sk/www/libraries/Router.php on line 79

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /data/clients/misie.saleziani.sk/www/libraries/Abstract/Controller.php on line 26
Galéria - Saleziánske Misie

Saleziánske Misie - Saleziáni Don Bosca

Galéria

Úvodna fotka

Nairobi, Keňa 2011 - 2012

Slovenskí dobrovoľníci Janka, Tina a Peťo pôsobia v centrách Bosco Boys Kuwinda a Bosco Boys Langata, kde sa venujú bývalým chlapcom ulice.

Úvodna fotka

rómske sídlisko Lunik IX, Košice

Lunik IX Misijný tím na Luníku IX. tvoria bratia saleziáni, sestry saleziánky a dobrovoľníci. Okrem toho má táto misijná práca viacero priaznivcov a podporovateľov aj medzi ostatnými Košičanmi. Na začiatku tu pôsobili dobrovoľníčky Zuzka Lysá a Katka Rečlová. Pastoračnú prax si tu robili aj 2 seminaristi. Potom sa k dobrovoľníkom pripojili Pietro Farbár a Mário Katrinec. Kratšiu dobu tu strávili aj česká dobrovoľníčka Markétka, a dobrovoľníčky na "ruskej vízovej dovolenke" Anka Chromčáková, Anka Sabuchová, Elena Holá či Monika Bieščadová. V súčasnosti sú tu s Katkou aj Mária Reváková, Štefan Račák a verbista Stano Orečný.

Úvodna fotka

Jakutsk - Sibír (Rusko)

fotografie z misie v Jakutskej republike Ruskej Federácie, z mesta Jakutsk - kostol, farnosť Krista Slnka pravdy, dom mládeže, oratórium, výlety, podujatia, chata,... saleziáni a dobrovoľníci v rokoch 2010-2011.

Úvodna fotka

Južný Sudán 2009

Naši prví misijní dobrovoľníci v Južnom Sudáne Juba - Gumbo Marek Zibala a Tomáš Zachar

Úvodna fotka

Peru 2011 - 2012

Na saleziánskej misii vo výške 3000 metrov n. m. pracovali od novembra 2011 dobrovoľníčky Lenka a Katka

Úvodna fotka

Južný Sudán 2010-2012

V mestečku Tonj pôsobia slovenské dobrovoľníčky Renátka, Monika a lekárka Janka...

Úvodna fotka

Ukrajina zima 2008

Fotografie z "apoštolskej" cesty na Zakarpatskú Ukrajinu 16-tich dobrovoľníkov zo Slovenska.

Úvodna fotka

Azerbajdžan 2011 - 2012

Veronika a Katka boli cez program Mládež v akcii na európskej dobrovoľníckej službe v Baku, hlavnom meste Azerbajdžanu

Úvodna fotka

Aldan - Jakutsko (Sibír)

Fotografie z Aldanu, 1. misijnej stanice v Jakutskej republike na Sibíri v Rusku. Saleziáni a dobrovoľníci tu pracujú už 20 rokov.

Úvodna fotka

Kazachstan 2011 - 2012

Vo farnosti Kapčagaj pôsobí slovenský misionár - kňaz Ondrej Slávik spolu s rehoľnými sestrami. V ich práci im pomáhajú aj saleziánski misijní dobrovoľníci - od januára 2011 dlhoročná dobrovoľníčka zo Sibíre Evka Krajčovičová, a od jesene 2011 Katka Bucová, Danka Hrobárová a Peter Macošinec. Svoj diel práce si tu odviedol aj skúsený dobrovoľník Marián Strnisko.